• dofotografia

OLGA & BARTOSZ | DWÓR SARMATA | PLENEROWY ŚLUB | GRODZISK MAZOWIECKI

Tym razem wybierając zdjęcia do wpisu nawet nie łudziłam się, że będzie ich mało.

Od razu wiedziałam co chcę tu pokazać. Często też, kiedy pytacie mnie ile finalnie zdjęć otrzymacie ode mnie w swoim reportażu, nie umiem podać dokładnej liczby. A to właśnie dlatego, że nie lubię ograniczać się w ilości zdjęć. Chcę pokazać Wam jak najlepiej umiem to, co dzieje się w Waszym dniu i wiem, że często mnie ponosi z ilością :D


Klimatyczne przygotowania


Dzień ślubu zapowiadał się pięknie. Pamiętam, że gdy jechałam do Dworu Sarmata, był upał i przepięknie świeciło słońce. Tak też było podczas przygotowań. Klimatyczne wnętrza zdecydowanie ułatwiały mi pracę.


Ślub jak z bajki!


Kto nie lubi ślubów w plenerze? Są cudowne, piękne, naturalne, pełne zieleni, natury. Jednak tego dnia pogoda trochę pokrzyżowała nam plany i spadł deszcz. Na szczęście popadał tylko chwilę podczas ceremonii, by za chwilę znowu wyszło piękne słońce i rozświetliło nam dzień. Co do samej ceremonii to cóż: było naprawdę wyjątkowo.


Niezwykłe przyjęcie


Całe wydarzenie działo się w Dworze Sarmata w Kozerach Nowych. I no cóż, w tym miejscu zdjęcia robią się same, naprawdę! Jest to tak wyjątkowo piękne, klimatyczne miejsce, że z przyjemnością będę tam wracać na kolejne reportaże.

Zabawę poprowadził niezastąpiony Dj Robin, dzięki niemu naprawdę trudno odczuć, że jest się w pracy :D


Zaraz po pierwszym tańcu wykonaliśmy również zdjęcia grupowe oraz plener ślubny, aż żal było nie wykorzystać tego cudownego miejsca i pięknego zachodu słońca, który przyszedł po deszczu.Nie zostało mi nic innego jak zaprosić Was do obejrzenia tego reportażu.
Zajrzyjcie również na: mojego instagrama: https://www.instagram.com/d.o.fotografia/ oraz facebooka: https://www.facebook.com/D.O.FOTOGRAFIA/ gdzie jest mnie trochę więcej ;)

#FOTOGRAFSLUB#FOTOGRAFWARSZAWA#WESELE#FOTOGRAFNAWESELE#FOTOGRAFNASLUB#SLUB2020#SLUB2021#SLUB2022#PARAMLODA#DOMINIKAOCZKOWSKAFOTOGRAFIA#ZDJĘCIAŚLUBNE


248 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie