• dofotografia

KLAUDIA & WOJTEK | DWOREK ANNA | WESELE STRAŻAKA | ZWOLEŃ

Z Klaudią i Wojtkiem znałam się już jakiś czas, jeszcze na długo przed ich ślubem, ponieważ pochodzimy z tej samej miejscowości, a z Klaudią miałam okazję nawet grać w jednej drużynie w siatkówkę przez kilka lat. Dlatego też bardzo ucieszyłam się na wieść o tym, że wybierają mnie na swojego fotografa ślubnego! :) To wielkie wyróżnienie, ale też trudna rola, dokumentować najważniejszy dzień z życia dla ludzi, których znasz.


Luźne przygotowania


Przyjeżdżając na przygotowania do Wojtka czuć było pełen luz. Nim przystąpiłam do pracy wraz z rodzicami, Panem Młodym i ekipą filmową zasiedliśmy przy stoliku na podwórku, mama Pana Młodego naszykowała ciasto i kawę i nie pozwoliła nam pracować dopóki nie nabierzemy sił. Przekochana kobieta


Moje serce skradła również Shanna, która jest na znacznej ilości zdjęć z przygotowań :D

Ten dzień był tak piękny, że szkoda było wykonać przygotowania w domu, dlatego też zrobiliśmy je na podwórku. Wam również polecam zastanowić się nad miejscem przygotowań, czasem warto łamać schematy i zrobić coś super :)


Piękny ślub


Ceremonię ślubu poprowadził znajomy nam ksiądz Piotr, który w liceum uczył mnie religii. Uwielbiam jego luźne podejście i to, że zawsze jest tak przyjacielski i otwarty. Dzięki niemu cała ceremonia przebiegła szybko, sprawnie i z uśmiechem na twarzy.


Wesele w Dworku Anna


Przyjęcie odbyło się w Dworku Anna w Podgórze. O ile wiedziałam o rozbudowie tego obiektu i wykonaniu nowej, drugiej, większej sali, tak gdy weszłam na salę Klaudii i Wojtka totalnie miło się zaskoczyłam! Została również odnowiona i jest teraz tak klimatyczna, ten turkus na ścianach mnie zauroczył, do tego złote dodatki i dekoracje od Pary Młodej dopełniły całości, która prezentowała się świetnie!


A jeśli chodzi o samą zabawę to no cóż.... pełen parkiet praktycznie cały czas, pełno zabaw i animacji, ciekawe konkursy, cudna muzyka i po prostu ogień (!), a to dzięki wspaniałym Zawodowi Wodzireje + DJ'e jeśli szukacie kogoś, kto poprowadzi Waszą imprezę tak, że goście z drugiej sali będą przychodzić do Was potańczyć, to szukacie właśnie ich! Ogromny plus za to, że jako usługodawca miałam z nimi mega kontakt, informowali mnie o wszystkim i dogadywaliśmy się na każdej płaszczyźnie, a to również mega ważne jeśli chodzi o Wasz dzień.


Pyszne drinki, w ten gorący dzień zapewniło nam El Koko, ja na przyjęciu popijam tylko drinki bezalkoholowe, które również były cudowne! Smak zimnego drinka z hibiskusem, któgo przygotowali mi tego dnia pamiętam do dziś :)


Tablica "Witajcie" oraz topper na tort pochodzą od świenych 4timber.Nie zostało mi nic innego jak zaprosić Was do obejrzenia tego reportażu.

Zajrzyjcie również na:


mojego instagrama,


oraz


facebookagdzie jest mnie trochę więcej ;)


#FOTOGRAFSLUB #FOTOGRAFWARSZAWA #WESELE #FOTOGRAFNAWESELE #FOTOGRAFNASLUB #SLUB2020 #SLUB2021 #SLUB2022 #PARAMLODA #DOMINIKAOCZKOWSKAFOTOGRAFIA #ZDJĘCIAŚLUBNE #FOTOGRAFZWOLEŃ

1,321 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie