• dofotografia

IGA & SEBASTIAN | SIERPNIOWE WESELE

Zaktualizowano: 28 lut 2020

Tworząc post z tego wspaniałego wesela wiem już jedno - jestem strasznie słaba w wybieraniu zdjęc do posta. Przeglądając zdjęcia nie sądziłam, że wyjdzie ich aż tyle! Kompletnie nie mogłam się powstrzymać, każde zdjęcie budzi we mnie ogromne emocje.


Piękny ślub


Ceremonia odbyła się w małym kościółku w Jasieńcu Soleckim, nieopodal Zwolenia. Jest to mój zdecydowanie jeden z ulubionych kościołów, ze względu na cudownie rozkładające się w nim światło i wpadające przez okna promienie słońca tuż przed zachodem. Iga i Sebastian wyruszyli do kościoła wraz ze swoim orszakiem co dodało magii całemu wydarzeniu.


Wesele do białego rana!


Przyjęcie odbyło się w Zajeździe Gołębiowskim, a o świetną zabawę gości zadbał zespół Blers. Czas na przyjęciu minął mi tak szybko, że nawet nie zauważyłam, a byłam już po oczepinach! Było mega intensywnie i pięknie.


W dniu ślubu wykonaliśmy sesję w ogrodach z tyłu sali weselnej. Po ślubie Iga i Sebastian zdecydowali się jeszcze na sesję w ich Pasiece, w Gogolinie oraz nad Odrą. Dzięki nim przeżyłam też swoją pierwszą wyprawę łodzią po Odrze, a fotografując ich prosto z wody przeżywałam milion mini zawałów, bo cały czas miałam wrażenie, że zaraz sprzęt wpadnie mi do wody. :D Ale było warto, dla tych efektów, zawsze.


Zapraszam Was do obejrzenia reportażu z tego cudownego dnia! <3




421 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie