• dofotografia

Blanka | FOTOGRAFIA CHRZTU | Hotel Dębowa Góra | Dobrzyków


Przygotowania w gronie rodziny

.

Rodzice Blanki wybrali ostatni z moich pakietów jeśli chodzi o fotografowanie chrztu, dlatego też zaczęliśmy od przygotowań. Jest to bardzo fajny moment, kiedy mogę się z Wami bliżej poznać, a szczególnie nawiązać więź z Waszym maluchem, dzięki czemu podczas reszty reportażu czuje się przy mnie swobodnie. :)


Ceremonia


Po raz drugi miałam już okazję zagościć w tym uroczym, zabytkowym kościele w Dobrzykowie. Muszę przyznać, że światło tam jest naprawdę wyjątkowe i za każdym razem zaskakuje mnie swoją innością. Niemniej jednak zawsze jest przepięknie.

Całość ceremonii przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze.


Przyjęcie - Hotel Dębowa Góra


Pierwszy raz miałam przyjemność gościć w tym miejscu i muszę przyznać, że całość była przygotowana w naprawdę piękny sposób. Przepyszne jedzenie, piękny słodki stół, a do tego własnoręcznie przygotowane dodatki wypełniły tą piękną salę, dzięki czemu całość prezentowała się naprawdę wyjątkowo. Do zdjęć grupowych rodzice Blanki sami wykonali ściankę do zdjęć, która dawała świetny efekt! :)


Życzę Wam miłego oglądania reportażu z Chrztu Blanki oraz odwiedzenia:
mojego instagrama: https://www.instagram.com/d.o.fotografia/oraz facebooka: https://www.facebook.com/D.O.FOTOGRAFIA/
gdzie jest mnie trochę więcej ;)
#FOTOGRAFCHRZEST#FOTOGRAFWARSZAWA#CHRZCINY#CHRZEST#WARSZAWA#ZDJĘCIARODZINNE#ZDJĘCIAGRUPOWE#CHRZESTPŁOCK#FOTOGRAFPŁOCK#FOTOGRAFNACHRZEST#DOMINIKAOCZKOWSKAFOTOGRAFIA#SESJARODZINNA


141 wyświetlenia0 komentarz