• dofotografia

ANIA & MACIEK | SLOW WEDDING | PIĘKNY PLENEROWY ŚLUB | GRODZISK MAZOWIECKI

Biorąc się za przygotowanie tego wpisu wiedziałam jedno: zdjęć będzie szalenie dużo! Ale gdy już usiadłam do wybierania ich... okej, jest ich dużo. Mniej być nie może, bez niektórych ta historia nie jest spójna. ;)


Szalone przygotowania


Tego dnia wszystko było na spontanie. Wiedziałam na którą godzinę mam być w miejscu przygotowań, w którym odbywało się również garden party po ślubie, i... w zasadzie to tyle! Nie planowaliśmy nic, no może z wyjątkiem godziny ślubu :D Wszystko, co zobaczycie może wydawać się trochę niepoukładane, ale tak właśnie było. Byłam to tu, to tam. Totalny luz.


Piękny ślub


Ah co to był za ślub! Dokładnie tak pomyślałam oglądając ponownie te zdjęcia. Zawsze marzyłam o plenerowym ślubie, ale ten przeszedł wszystkie moje oczekiwania.

Odbył się on na tyłach Restauracji Winogrono w Grodzisku Mazowieckim. Po ślubie zrobiliśmy kilka pamiątkowych zdjęć, następnie goście wznieśli toast. Cudowne otoczenie, piękna pogoda, przepyszne jedzenie, wspaniali ludzie.... czego chcieć więcej? :)


Garden Party


Ania i Maciek przygotowali swoje przyjęcie z pomocą rodziny i przyjaciół. Wszystkie dekoracje, światełka, jedzenie, nawet ta cudowna wanna na alkohol (!!!) była przygotowana przez nich. W ich ogrodzie, wśród rodziny i najbliższych działa się prawdziwa magia. Z resztą sprawdźcie sami, zapraszam Was do obejrzenia tego reportażu.


Zajrzyjcie również na:

mojego instagrama: https://www.instagram.com/d.o.fotografia/

oraz facebooka: https://www.facebook.com/D.O.FOTOGRAFIA/

gdzie jest mnie trochę więcej ;)
#FOTOGRAFSLUB#FOTOGRAFWARSZAWA#WESELE#FOTOGRAFNAWESELE#FOTOGRAFNASLUB#SLUB2020#SLUB2021#SLUB2022#PARAMLODA#DOMINIKAOCZKOWSKAFOTOGRAFIA#ZDJĘCIAŚLUBNE

189 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie